Komshine Fiberoptiske Cleaning wipes FOCP passer til FC/SC/ST 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik

Nyhed

kr90.97

På lager

Komshine Fiberoptiske Cleaning wipes FOCP FC/SC/ST 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik Fiber Optic

* Fiberoptiske Rengøring servietter til SC, ST, FC 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik Fiber Optic

Produkt Beskrivelse

Funktioner: Ergonomiske, komfortable design med en enkelt handling rengøring Præcise mekaniske aktion leverer konsekvent rengøring af resultaterne Automatisk forhånd sikrer, at hver enkelt ren udføres med frisk rengøring tape Lave omkostninger per rene

Applikationer: Renser stik på jumpere og adaptere Fiberoptiske Rengøring servietter til SC, ST, FC 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik Fiberoptiske ODC version findes Et must-have for teknikere Specifikationer: Model Antal FOCP Klassificering Farve GRØN Gældende Fiberoptiske Stik & Adapter SC,FC,ST,LC

Mål(mm)

(*Guide Cap dimentions og

kroge medfølger ikke). W76xH76xL76MM Funktion/Håndtering type Rengøring til SC,FC,ST,LC Nr.af Rensninger >1000times Rengøring Metode

Tør (Rengøring Zirkonia ferrule endface med

rengøring klud, med ingen kemiske eller opløsningsmiddel) Bemærkninger Udgivet i 2011.Apr

Du må gerne:

Fiberoptiske Håndholdte QX45 SM OTDR (500 m kabel box gratis)

Fiber Optic-Cleaner KCC-550/KCC-600

Fiberoptiske Mini Type Power Meter, og Lys Kilde

Tags: 5g beskyttelse hat, 3 w problemer med lys, 3 volt orange led, tilbehør slver, 2017 29 funktioner, 12 stk hår klip, 42mm 5pin boliger, 3 håndvægt vægt, 3 w uv-lommelygte

Stik Type SC/APC
Størrelse 10*10
Total rengøring gange
Mærke komshine
Funktion/Håndtering Type
Kompatibel Alcatel-lucent
Fiber Type Single Mode
Model-Nummer FOCP
Gældende Fiberoptiske Stik
Item Længde 1m
OEM Service
Fiber Ren Gange
Produkt Navn
Shell Materiale

Skriv en anmeldelse

Komshine Fiberoptiske Cleaning wipes FOCP passer til FC/SC/ST 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik

Komshine Fiberoptiske Cleaning wipes FOCP passer til FC/SC/ST 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik

Komshine Fiberoptiske Cleaning wipes FOCP FC/SC/ST 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik Fiber Optic * Fiberoptiske Rengøring servietter til SC, ST, FC 2,5 mm 1,25 mm LC Bare fiber Universal Stik Fiber Optic Produkt Beskrivelse Funktioner: Ergonomiske, komfortable design med en enkelt handling rengøring Præcise mekaniske aktion leverer konsekvent rengøring af resultaterne

Relaterede varer